Інтернет-корпорація Google Inc. представила пошуковий сервіс Kiddle, який призначений для дітей і не пропускає в результати пошуку контент для дорослої аудиторії. Для цього він використовує панель пошуку Google Custom, вбудовану в сайт, щоб фільтрувати контент для дорослих.

Kiddle блокує пошукові терміни, а також імена деяких знаменитостей, пов’язаних з дорослим контентом, наприклад Памели Андерсон.

Повідомляється, що все-таки через Kiddle можна знайти двозначний контент, як, наприклад, пікантну фотосесію Ванесси Хадженс.

Як зазначається, пошукові запити в інтерактивному онлайн-сервісі Kiddle від Google відображаються особливим чином. Спочатку йдуть написані спеціально для дітей сайти, потім на екран виводяться дорослі веб-ресурси, які безпечні для дітей, і з інформацією, яка буде зрозуміла дитині. В останню чергу видаються безпечні для дітей веб-сайти, інформація на яких може бути складною для дитячого сприйняття. Крім того, пошуковий сервіс Kiddle ілюструє знайдену інформацію великими картинками, використовуючи збільшений шрифт, щоб дитина могла легше орієнтуватися в результатах пошуку.

Згідно із заявою розробників Kiddle, отримана сайтом інформація видаляється кожні 24 години.

Раніше Google оголосив про створення адаптованого для дітей безкоштовного відеохостингу YouTube Kids, який дозволить батькам контролювати завантаження відеоконтенту. Дитячий YouTube буде функціонувати незалежно від основного сервісу YouTube.com.

Спочатку програма YouTube Kids буде доступна тільки в США. Панелі батьківського контролю зможуть обмежувати час, що витрачається дітьми на перегляд відео, а також вимикати функцію пошуку.