Наше знайомство з Google обмежується лише пошуковою системою та поштовим сервісом. Однак в арсеналі компанії є сотні менш відомих, але в той же час корисних продуктів.

Так, у Google є сервіси для пошуку книг і наукових публікацій, величезна база творів мистецтва у високій якості та інші корисні речі.

1.       Google Keep – це безкоштовний сервіс, який призначений для створення і зберігання заміток. Google Keep працює як на настільних комп’ютерах, так і на смартфонах

2.       Академія Google – це система для пошуку наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Сервіс підтримує українську та російську мови.

3.       Google Art Project – інтернет-платформа з величезною базою зображень творів мистецтва у високій якості.

4.       За допомогою сервісу Google nGrams можна з’ясувати, наскільки часто те чи інше слово використовувалося в книгах, написаних з 1500 до 2009 року. nGrams працює також і з російською мовою.

5.       Написати текст будь-якою екзотичною, чи не зовсім, мовою можна за допомогою Google Input Tools.

6.       Підбірка безкоштовних шрифтів від Google.

7.       Google Тренди наочно показують тенденції пошуку в інтернеті. Можна подивитися, що найбільше цікавить інтернет-користувачів з усього світу у певний момент.

8.       Google Wedding – це сервіс для молодят, який допоможе організувати та спланувати весілля. За допомогою різних інструментів Google можна спланувати бюджет, вибрати місце для банкету, створити веб-сайт і організувати красиву колекцію весільних фото

9.       Фотосервіс Panoramio показує користувальницькі фото прямо на картах Google Maps, з його допомогою можна подивитися, як виглядає та чи інша світовапам’ятка.

10.   Додаток для смартфонів Sound Search for Google по функціоналу нагадує Shazamі і допомагає впізнати пісню, яку ви чуєте у певний момент.