Все більшої популярності набирає напрямок фастфуду, що пропонує китайську локшину WOK або італійську пасту. Для продажу такої локшини або пасти «на винос» або при доставці Клієнту, використовують спеціальні коробочки для локшини WOK або пасти зі спеціальним внутрішнім покриттям. Дане покриття дозволяє утримувати рідини і жир, що містяться в соусах всередині коробки, не допускаючи промокання картону. Таким чином коробка залишається в своєму первісному стані, навіть після тривало часу.

Наша друкарня готова задовільнити будь-який попит на коробки для WOK або пасти. Ми виготовляємо дані коробки від мінімальних тиражів 1000шт, до 200 000шт і більше. При виготовленні можливе використання додаткових післядрукарських процесів: ламінування лицьової частини, вибірковий УФ-лак, тиснення фольгою тощо.

Якщо у вас ще немає дизайну коробок для локшини або італійської пасти, наші дизайнери із задоволенням розроблять його для вас.

Вироблені нами самозбірні коробки для локшини або пасти, поставляються в розкладеному або складеному вигляді, коробки легко збираються і мають надійні кріплення, перевірені часом.

[dt_fancy_separator]

Замовляй вже сьогодні!

Всього від 2,85 грн./шт* та отримайте брендування в подарунок!!!

[dt_fancy_separator]

    Ім`я (обов`язково)

    E-mail (обов`язково)

    Тема

    Повідомлення

    *вартість коробки вказана при тиражі від 5000 штук.