Кухні різних народів світу набули надзвичайної популярності в Україні. Ми постійно ходимо в японські, тайські, китайські або італійські ресторани. Не менш часто ми замовляємо доставку їжі з таких ресторанів в офіси або додому.

Локшина або рис ВОК користується особливою популярністю у служб доставки через її екзотичність та розмаїття смаків, здорове харчування та відносно низьку ціну.

Коробки для локшини, рису ВОК або Пастабокс – це зручні бокси для упаковки і зберігання їжі. У такі бокси можна пакувати не тільки локшину і італійську пасту, але салати, м’ясні страви та навіть вареники та пельмені, більш традиційні для нас страви.

Використання паперових коробок для локшини дозволяє зберігати смак, аромат і температуру страви. Спеціальний целюлозний картон, який використовується для упаковки, не пропускає жир і не промокає. Він відрізняється підвищеною міцністю і не деформується під впливом їжі. У такій тарі не протікає соус, що робить таку упаковку надійною. Упаковку для локшини можна використовувати не тільки для транспортування страви, а й в якості посуду.

Матеріал, з якого виготовлена ​​паперова упаковка для локшини, екологічний. Картон розкладається в природі за кілька років і не шкодить навколишньому середовищу. Коробка для локшини збирається за допомогою замків, без використання клею, що робить її абсолютно нешкідливою для здоров’я людини.

Упаковка для локшини, пастабокс, має низку переваг при зберіганні. Дана упаковка легко складається і не займає багато місця. Ви можете зберігати упаковку для локшини на сухому складі при любій температурі навколишнього середовища.

Ви можете замовити коробки для локшини з Вашим логотипом або дизайном. Виготовлення таких коробок займає 5-7 днів, це залежить від завантаження виробництва та складності друку. Ми можемо розробити для Вас дизайн або просто розмістити ваш логотип на упаковці. Брендована упаковка завжди буде вирізняти Вас серед конкурентів, ми виробляємо пастабокси об`ємом 600мл, 800мл та 1000мл.

Також ми виробляємо багато інших видів упаковки для фаст-фуду.