“АТМ-ГРУП” – компанія з багаторічним досвідом та широким асортиментом послуг в рекламній та медійній сфері.
 
Рекламна та комерційна поліграфія, розробка дизайну та фірмового стилю, розробка та макетування упаковки, створення сайтів від простих сайтів візиток до складних Інтернет-магазинів, web-дизайн.
Окремий підрозділ компанії працює в сфері Інтернет-маркетингу, який включає в себе підготовку та розміщення реклами в Google AdWords та Yandex Direct, створення та підтримка профілей в соціальних мережах (Social Media Marketing), написання постів, розіграші та акційні пропозиції.
 

Наші клієнти – наші друзі і партнери.

Ми зростаємо і розвиваємося разом з ними, розуміючи, що успіх наших партнерів залежить від оптимально вигідних умов співпраці, які ми можемо запропонувати. Враховуючи сучасні тенденції ринку, плани нашої компанії спрямовані на динамічний розвиток, використання нових технологій, підвищення професіоналізму персоналу та рівня обслуговування замовників.

На сьогоднішній день наша компанія стабільно працює на рекламному ринку України. Нашими клієнтами є: виробничі та торгівельні компанії, ресторани, кафе, розважальні комплекси, страхові та юридичні компанії, банки, медичні організації і багато інших, які довіряють нам розробку дизайну, виробництво поліграфічної продукції та створення сайтів  для забезпечення власних рекламних заходів і внутрішнього використання.

Наш колектив – наша цінність.

У нас працюють молоді, цілеспрямовані, повні ентузіазму фахівці. Кожен з наших співробітників – професіонал у своїй справі і готовий використовувати весь свій досвід для допомоги нашим клієнтам. Наші співробітники дадуть відповідь на всі ваші запитання, а фахівці нашого виробництва, виконають роботи різної складності.

Наші переваги:

привабливі ціни, оперативність, відмінна якість, широкі можливості, друк малих, середніх, великих тиражів.

Ми щиро будемо раді бачити Вас нашим партнером і замовником.

З Повагою,

Команда “АТМ-ГРУП”