Хочете привітати партнерів, клієнтів або співробітників?  Гарний подарунок, правильно підібрані слова, але без відповідного оформлення він не буде виглядати стильно й таким, що запам’ятовується. Для такого оформлення використовують спеціальний тип упакування – одним з найпопулярніших видів якого є фірмові паперові пакети.

Чудовий зовнішній вигляд, відмінна функціональність і практичність роблять паперові пакети одним із кращих варіантів для оформлення будь-якого подарунка.

Компанія, що віддає перевагу фірмовим паперовим пакетам зі своїм логотипом, підвищує свій імідж в очах партнерів, клієнтів і конкурентів.

Отже, Вашою компанією було ухвалено рішення: Нам потрібні фірмові паперові пакети!

Пакети, з погляду реклами та маркетингу, річ досить ефективна. Замислюючись над його виготовленням, необхідно чітко уявити, для чого конкретно потрібний пакет, яке завдання він буде виконувати й у яких випадках використовуватися.

Які б не були матеріали й способи виготовлення паперового пакета, необхідно завжди пам’ятати, що вирішальним фактором перетворення звичайного паперового пакета в рекламний інструмент є дизайнерська ідея. З безлічі пакетів око виділяє одиниці, а виходить, саме ці одиниці є рекламним інструментом, які окупають Ваші вкладення.

Як і при виготовленні будь-якої рекламної продукції є багато, здавалося б, незначних нюансів, які впливають на вартість паперового пакета.

Отже на що потрібно звернути увагу при розрахунках вартості фірмових паперових пакетів. Це більш дорогий вид упакування в порівнянні з поліетиленовим пакетом. На вартість пакета впливає вид паперу, на якому буде здійснений друк (крейдований, картонний або фактурний дизайнерський), кількість кольорів – повноклірні або за задумом дизайнеру можуть використати пантонні кольори, друкарське золото або срібло, спосіб друку – офсетний або шовкотрафаретний, розмір готового паперового пакета – переважно замовляють пакети під формат А4 або трішки більші (ш 230х в 350х г 90 мм), додаткова обробка, а саме: вибірковий УФ лак, тиснення, блінтове тиснення або конгрев, висічка фігурних елементів – для рішення оригінальних дизайнерських ідей. Для додання міцності – ламінація. Ну, і, звичайно ж, тираж пакета.

Наша компанія завжди зможе оперативно розробити дизайн й допоможе втілити Ваші ідеї у виробництві фірмових паперових пакетів.